Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sběr zpětné vazby pomocí kiosku

07.10.2019

Sběr zpětné vazby pomocí kiosku

Rádi byste získali zpětnou vazbu od vašich zákazníků, návštěvníků či hostů, ale nevíte, jak zajistit, aby dotazník fungoval automaticky a bezobslužně? Přinášíme hotové řešení, integrované přímo v naší dotazovací platformě.

Pro dotazování postačí tablet s připojením k internetu, ideálně ve formě informačního kiosku. Na tomto tabletu pak spustíte dotazník vytvořený v Click4Survey.

Pomůže vám s tím nový distribuční kanál Kiosek. Vyplňovat dotazník přes tento kanál je možné opakovaně, bez nutnosti vaší asistence. Respondent tak odpovídá zcela anonymně a vy získáte kvalitní a hodnotnou zpětnou vazbu.

Distribuční kanál Kiosek

V čem vám distribuční kanál Kiosek pomůže

Každý dotazník je po vyplnění spolehlivě odeslán ke zpracování a respondentovi se zobrazí závěrečná stránka s poděkováním. Poté, za malý okamžik, se dotazník spustí znovu od začátku, a je připraven pro nového respondenta. Čas pro obnovení dotazníku si můžete nastavit.

V případě, že během vyplňování respondent dotazník opustí a od tabletu odejte, po krátké době nečinnosti se dotazník znovu spouští od začátku. Takže další potenciální respondent v okamžiku přistoupení k obrazovce může vyplňovat dotazník od začátku. Dobu čekání si můžete také sami nastavit.

Nastavení Kiosek

Oba údaje můžete nastavit přímo v možnostech distribučního kanálu.

Kde je funkce dostupná

Tento distribuční kanál je dostupný v účtu BASIC, PROFESSIONAL a ENTERPRISE.

Diskuze k článku:

50% sleva pro studenty

Zjistit více