Online panel respondentů

Získejte garantované odpovědi od 100 miliónů ověřených spotřebitelů ve 150 zemích světa

Unikátní řešení pro výzkum trhu

V Click4Survey získáte přístup k jedinečnému řešení pro online výzkum. Získáváte přístup k více než 100 miliónům spotřebitelů ve více než 150 zemích. Tito B2C respondenti jsou připraveni vyplnit váš dotazník.

Garantovaná kvalita

Všechny využívané partnerské panely jsou v souladu se standardy ESOMAR, MRS, CASRO, MRA, ARF, MRIA, AMA a AMSRO. Náš největší partner, švédská společnost CINT, je držitelem certifikátu kvality ISO 20252.

Jak to funguje

Napište si o kalkulaci k požadovanému vzorku respondentů. Napojení výzkumu na online panel respondentů nastavíme přímo ve Vašem dotazníku. Po uhrazení ceny a ověření dotazníku je dotazování průzkumu spuštěno.

  Zjistit cenu dotazování

Naše řešení si již oblíbilo mnoho klientů, kteří se rekrutují z řad výzkumných a PR agentur, ale i společností a firem či státních organizací, kteří potřebují rychle a za rozumnou cenu získat zpětnou vazbu či názor mezi lidmi z obecné populace nejen u nás, ale i v zahraničí.
Cena dotazování je závislá na cílové skupině respodentů, délce dotazníku a požadovaném počtu rozhovorů. Na dotazování v panelu respondentů neposkytujeme slevy.