Novinky v Click4Survey

V našem blogu vám pravidelně přinášíme postřehy, zajímavosti i novinky ze světa online dotazníků a nástroje Click4Survey. Naším cílem je vytvořit nejlepšího pomocníka pro tvorbu vašich online průzkumů. Staňte se součástí budování Click4Survey i vy!

 • Novinky v rozesílání e-mailových pozvánek

  14.05.2021

  Množství e-mailů odesílaných z Click4Survey neustále roste. Abychom zachovali vysokou kvalitu a rychlost doručování, nasadili jsme novou technologii pro rozesílání zpráv a nyní jsme připraveni poskytnou ještě vyšší kapacitu pro vaše e-mailové kampaně.

 • Sběr zpětné vazby pomocí kiosku

  07.10.2019

  Rádi byste získali zpětnou vazbu od vašich zákazníků, návštěvníků či hostů, ale nevíte, jak zajistit, aby dotazník fungoval automaticky a bezobslužně? Přinášíme hotové řešení, integrované přímo v naší dotazovací platformě.

 • E-mailové notifikace v dotazníku

  30.08.2019

  Potřebujete informovat o negativní zpětné vazbě zákazníka, nebo byste si rádi nechali zaslat celý vyplněný dotazník do vaší e-mailové schránky? Automatizovat tento proces je snadné. Využijte k tomu novou funkci Akce strany - E-mailová notifikace.

 • Představení otázky: Rozdělení bodů

  19.03.2019

  Představujeme vám nový typ otázky. Umožňuje respondentovi rozdělit určité množství jednotek (počet bodů, finanční hodnota, čas, procenta, apod.) mezi jednotlivé položky otázky.

 • Pouštíme do světa nové dotazníky

  13.02.2018

  Připravili jsme pro vás zcela nové vzhledy dotazníků, které nabídnou respondentům moderní design a příjemné vyplňování vašich průzkumů z počítačů i mobilních zařízení. V následujícím článku najdete podrobnější informace o změnách, které nové dotazníky přinášejí.

50% sleva pro studenty

Zjistit více